Aktualności

Family camp – wspaniałe, narciarskie ferie dla całej rodziny! 12.10.2016

Jeśli kochasz narty i marzysz, by zarazić narciarską pasją swoje pociechy, polecamy wyjątkowy pomysł na rodzinne ferie 2017 - Family Camp we włoskich Dolomitach. Rodzice szalejący na stokach lub delektujący się włoskim słońcem, dzieci pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, piękna pogoda i wspaniałe warunki narciarskie. Czego chcieć więcej?

Wakacje we Włoszech? Przeczytaj przed wyjazdem! 23.08.2016

Dla tych, którzy wybierają się na letni lub zimowy urlop do Włoch, przygotowaliśmy zestaw praktycznych informacji na temat pobytu w tym kraju. Oto rzeczy, które warto wiedzieć, szczególnie, gdy do Italii jedziemy własnym samochodem.

Spotkaj się w Rzymie z Papieżem Franciszkiem! 28.07.2016

Wizyta papieża Franciszka na tegorocznych Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie dla wszystkich Polaków była ogromnym, poruszającym serca wydarzeniem. Jeśli marzysz o tym, by spotkać się z Ojcem Świętym w Rzymie i uczestniczyć w audiencji w Watykanie – zapraszamy!

Najciekawsze parki wodne Włoch 01.07.2016

Włochy to nie tylko kraj wspaniałych zabytków, pięknych pejzaży i pysznej kuchni, ale także lider w technologii basenowej! Włosi mają kilkadziesiąt parków wodnych i ciągle powstają nowe. Trudno zatem włoskie wakacje spędzić bez wizyty w aquaparku! Znajdziemy w nich wiele rozwiązań zapewniających rozrywkę dla najmłodszych  i całych rodzin, ale także takie, które proponują wysmakowany relaks dla dorosłych. Oto kilka parków, które warto odwiedzić podczas wakacyjnych wojaży.

Włochy szlakiem winnic. Jakich win warto tu spróbować? 01.07.2016

We Włoszech uprawia się ponad 600 odmian winorośli, niektóre odmiany niezmiennie od czasów starożytności, produkuje się wina czerwone i białe. Ukształtowanie terenu oraz historia sprawiły, że każdy włoski region posiada własne, specyficzne właściwości oraz sposoby uprawy i zwyczaje produkcji wina. Włochy są więc idealnym miejscem dla fanów enoturystyki, czyli podróżowania szlakiem win. Oto lista winnic, które warto podczas tej podróży odwiedzić.

Do wynajęcia apartamenty w Krakowie 29.06.2016

Jeśli masz ochotę odwiedzić Kraków, zabrać tu na kilka dni rodzinę, spędzić urlop, święta czy Sylwestra – polecamy wyjątkowe apartamenty Villa Verona.

W dalekie strony z grupą znajomych 27.06.2016

Wyjazd na inny kontynent to poważna eskapada i spore przedsięwzięcie – finansowe i logistyczne. Jeśli więc marzysz o tym, by zwiedzić odległe kraje, zrób to w najlepszym stylu – w kameralnej grupie, wśród znajomych, z polskojęzycznym przewodnikiem i pod troskliwą opieką organizatorów.

10 miejsc, które warto zobaczyć w Toskanii 25.06.2016

Toskania - zielone doliny, winnice, smukłe cyprysy przy dróżkach, średniowieczne miasteczka, przebogate zbiory muzeów i kościołów - to wszystko urzeka! To Toskanią inspirowali się wszyscy znani malarze wszech czasów! Nie bez powodu wielu artystów, także z Polski, posiada tutaj swoje wakacyjne adresy. Wspaniała kuchnia, wina, sery i ciepłe źródła!

Turystyka incentive – co to takiego? 06.05.2016

Co robi szef, chcąc nagrodzić pracownika za efekty? Daję podwyżkę, premię, awans. Jeśli jednak pracownik ma na koncie znaczące osiągnięcia, które mocno wykraczają poza zakres jego obowiązków, zasługuje na szczególne wyróżnienie. Z myślą o takich sytuacjach powstała turystyka incentive – wyjazdy dla pracowników, którzy z podróży przywożą to, co bezcenne – mnóstwo wspomnień i wspaniałe wrażenia.

Chorwacja – 10 miejsc, które trzeba zobaczyć 25.04.2016

Na majówkę, na kilkudniowy wypad, na letnie wakacje – wyjazd do Chorwacji zawsze jest wspaniałym pomysłem. Choć przepięknych miejsc jest  w tym kraju wiele więcej, polecamy 10, które obowiązkowo trzeba zobaczyć.