Apartamenty Alberti

Bormio i Livigno wraz z innymi znanymi ośrodkami narciarskimi, taki jak Isolaccia i Santa Caterina należą do słynnego włoskiego regionu narciarskiego Alta Valtellina. Bormio, jedna z najbardziej renomowanych włoskich stacji narciarskich. Samo Bormio to ponad 50 km tras i 16 wyciągów. Stok "Stelvio", o długości ponad 4 km, jest uważany za idealny dla męskich zawodów jazdy na nartach, dlatego każdego roku między Bożym Narodzeniem i Sylwestrem rozgrywany jest tu konkurs w narciarstwie zjazdowym. Stacja oferuje trudniejsze trasy dla wymagających narciarzy, ale także dla początkujących znajdą się tutaj propozycje. Popołudniami warto wybrać się na zakupy lub spacer po pięknej starówce. Dużą atrakcją są źródła termalne z czasów rzymskich zapewniające relaks po jeździe na nartach. Trasy łatwe - 28%, trudne- 68%, bardzo trudne 4% , 1 snowpark, trasa nocna- 4 km. Najdłuższy zjazd jest z Cima Bianca do Bormio, ponad 8 km, różnica poziomów 1780 m.

apartamenty usytuowane w bardzo spokojnej i słonecznej części miasteczka BORMIO. Apartamenty rozmieszczone są w dwóch budynkach, zaledwie parę minut spacerem do centrum starego miasta, w pobliżu basenów termalnych.

13 standardowo urządzonych apartamentów (TV, sejf), z pełnym węzłem sanitarnym. Aneks kuchenny w pełni wyposażony (kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka). Typy apartamentów - MONO 2 os., 2 apartamenty, usytuowane na parterze i na I piętrze, o pow. ok. 30 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., możliwość dostawki (składane łóżko piętrowe), łazienka. BILO 2-5 os., 6 apartamentów o pow. 40-45 m2, niektóre usytuowane na poddaszu, pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., pokój 2 os., łazienka. Istnieje możliwość dostawki. TRILO 4-7 os., 5 apartamentów o pow. 55-60 m2, duży pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., 2 pokoje 2 os., łazienka. Istnieje możliwość dostawki.

we własnym zakresie.

5/7 noclegów, zużycie prądu, wody, gazu. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW, bagaż w wys. 40 zł /os.

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys. 150 euro, obowiązkowej opłaty za sprzątanie końcowe w wys. MONO 65 euro/apart., BILO 70 euro/apart., TRILO 75 euro/apart., opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys.40 zł /os. Taksy klimatycznej w wys. 1,30 Euro/dzień.

pościel i ręczniki 13 euro/os. (na życzenie). Garaż 15 euro/tydzień; łóżeczko dziecięce 30 euro/tydzień; pralnia 4 euro/żeton.

6 dniowy 4 Doliny od 134,50 euro/os.; 6 dniowy Alta Valtellina od 151 euro/os. obejmuje trasy - Livigno, Bormio, Cima Piazzi Happy Mountain, Oga/S.Colombano, S. Caterina Valfurva.

- ładne, eleganckie apartamenty, także dla wymagających Klientów
- blisko centrum
- nieopodal Termy
- skibus

Bormio

Bormio to bardzo lubiany ośrodek, odwiedzany chętnie przez narciarzy z różnych krajów Europy. Swoją popularność zawdzięcza wyjątkowemu położeniu w pobliżu włosko-austriacko-szwajcarskiej granicy, bardzo zróżnicowanej ofercie tras narciarskich, a także dużemu wyborowi rozrywek apres-ski.
Prawie 70% tras w tej okolicy ma średni stopień trudności, sporo jest też szlaków łatwych. Jednak zaawansowani narciarze także znajdą tu kilka stoków dla siebie, wśród nich aż czterokilometrowy „Stelvio”. Sezon w Bormio zaczyna się w pierwszych dniach grudnia i trwa do końca kwietnia. 18 dostępnych tras ma w sumie aż 50 km długości, najdłuższa z nich liczy 7 km. Wybrane stoki oświetlane są także w nocy, umożliwiając jazdę przez całą dobę. Łącznie na narciarzy czeka tu 15 wyciągów, których przepustowość to nawet 14 tysięcy osób na godzinę. W Bormio jest też bogata baza noclegów, położonych zarówno w centrum miasteczka, jak i w wyższych partiach gór. Turyści doceniają tę okolicę za bogatą ofertę rozrywek, zarówno dla dorosłych, jak i dla rodzin z dziećmi oraz stosunkowo atrakcyjne ceny.


Trasy Alta Valtellina:
- Ponad 170 km tras narciarskich,
- 2 snowparki
- 62 wyciągi narciarskie: 1 kolejka liniowa, 6 gondoli, 25 wyciągów krzesełkowych, 30 wyciągów orczykowych, 2 taśmy

Najdłuższy zjazd: zjazd z Cima Bianca do Bormio, ponad 8 km długości, różnica poziomów 1780 m

MAPKA BORMIO (kliknij w nazwę)