Apartamenty Alpine Smart

Folgaria- Lavarone to ważne ośrodki narciarskie w południowo-wschodniej części Trentino. Większa Folgaria położna na wysokości 1170 m n.p.n. stanowi główne centrum narciarskiej karuzeli Skitour dei Forti, liczącej ok. 80 km tras. Lavarone jest mniejszą miejscowością położoną nad pięknym jeziorem. Całość wchodzi w skład konsorcjum Skirama Dolomiti Adamello-Brenta. Region oferuje nowoczesny system wyciągów (przeważają kanapy, są też gondole oraz orczyki) z systemem sztucznego zaśnieżania.
W uroczej Folgarii po nartach można odpocząć w jednym z wielu lokali gastronomicznych, w obiektach sportowych (całoroczne lodowisko, hala sportowa, basen) bądź lokalnych barach, pubach z muzyką lub kinie. Trasy narciarskie - 30 wyciągów w tym 1 gondola, 16 wyciągów krzesełkowych, 13 orczyków - 76 km tras - najwyższy szczyt - 1850 m n.p.m. Stopień trudności - 28 km łatwe, 40 km średnie, 8 km trudne.

apartamenty ALPINE SMART usytuowane są w panoramicznym i słonecznym miejscu, w odległości 800 m od centrum miejscowości Folgaria, w pobliżu najważniejszych ośrodków narciarskich w południowej części prowincji Trydent.

Goście mogą korzystać z krytego basenu, animacji i mini klub dla dzieci w CLUBRESIDENCE ALASKA oddalonej od obiektu o 500 metrów. Czytelnia, telewizor LCD i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

MONO 2/3 - pokój dzienny z aneksem kuchennym, rozkładane łóżko podwójne i łóżko piętrowe, łazienka z prysznicem, balkon.
BILO 2/4 - pokój dzienny z aneksem kuchennym, rozkładane łóżko małżeńskie, mała sypialnia z dwoma łóżkami (lub piętrowymi), łazienka z prysznicem, balkon.

we własnym zakresie.

5/7 noclegów, w terminach 20.12-20.03 - w Clubresidence Alaska, dostęp do basenu, rozrywek, popołudniu mini klubu dla dzieci (4-10 lat) i rano przedszkola na stokach. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys.40 zł/os,

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wysokości 200 euro/apartament, obowiązkowej opłaty na miejscu "serwis PRINCESS" w wys. 22 euro/apart. do 4 os./dzień, 30 euro/apart. większy niż 4 os./dzień., która obejmuje - pościel, ręczniki (2 komplety), ściereczki w kuchni, TV, zużycie prądu, wody, gazu, sprzątanie końcowe apartamentu (sprzątanie aneksu kuchennego po stronie Klienta oraz wyrzucenie śmieci, w przeciwnym wypadku zostanie potrącona opłata z kaucji w wys. minimum 30 euro), opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

Pralnia i suszarnia

zakwaterowanie od godziny 15.00 do 21.00, wykwaterowanie od 7.30 do 10.00.

Folgaria Lavarone

Folgaria- Lavarone to ważne ośrodki narciarskie w południowo-wschodniej części Trentino. Większa Folgaria położna na wysokości 1170 m n.p.n. stanowi główne centrum narciarskiej karuzeli Skitour dei Forti, liczącej ok 80 km tras. Lavarone jest mniejszą miejscowością położoną nad pięknym, jednym z najczystszych we Włoszech jezior. W skład regionu wchodzi także niewielka Luserna, oferująca wypoczynek dla osób lubiących ciszę i spokój. Tereny narciarskie znajdują się w pasie oddzielającym Dolomity Brenta od masywu Pasubio i Adamello od Marmolady. Całość wchodzi w skład konsorcjum Skirama Dolomiti Adamello-Brenta. Narciarze prócz wspaniałych widoków na południowe pasma Dolomitów, znajdą tutaj przed wszystkim zadbane trasy o różnym stopniu trudności w całości pokryte systemem sztucznego zaśnieżania, dzięki czemu sezon narciarski trwa od grudnia do końca marca. Region oferuje nowoczesny system wyciągów (przeważają kanapy, są też gondole oraz orczyki), a najsłynniejsza trasa Salizzona di Fondo Grande, pozwala obejrzeć umocnienia z okresu I wojny światowej. Na snowboardzistów czeka nowoczesny snowpark, na amatorów sanek – tor saneczkowy a na miłośników uprawiania narciarstwa biegowego, wiele tras. W Folgarii po nartach można odpocząć w jednym z wielu lokali gastronomicznych, obiektach sportowych (całoroczne lodowisko, hala sportowa, basen) bądź lokalnych barach, pubach z muzyką lub kinie. W Lavarone znajduje się kręgielnia.

Trasy narciarskie: - 30 wyciągów w tym: 1 gondola, 16 wyciągów krzesełkowych, 13 orczyków - 76 km tras - najwyższy szczyt - 1850 m n.p.m.

Stopień trudności: 28 km łatwe, 40 km średnie, 8 km trudne