Riwiera Adriatycka/Włochy

Budynki usytuowane w centrum, zaledwie 250m od plaży, z windą i rezerwowanymi miejscami parkingowymi.

Typ C-5, apartament Trilo dla maks. 3-5 osób. - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dwuosobowym, 1 sypialnia z 2 łóżkami, 1 sypialnia z łóżkiem pojedynczym, mała kuchnia, łazienka, balkon.
Typ C-7, apartament Trilo dla maks. 5-7 osób. - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dwuosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym, 1 sypialnia z 2 łóżkami, kuchnia z balkonem, łazienka.
Typ C-7, apartament Trilo dla maks. 5-7 osób. - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dwuosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym, 1 sypialnia z 2 łóżkami, kuchnia z balkonem, łazienka. Klimatyzacja.
Typ C-8, apartament Trilo na poddaszu dla maks. 6-8 osób. - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dwuosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim i 2 lóżkami pojedynczymi, 1 sypialnia z 2 łóżkami, mała kuchnia, łazienka, obszerny balkon.
Typ D-8, apartament Quadrilo, z 6-8 miejscami do spania, w jego skład wchodzą - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dwuosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym, 1 sypialnia z 2 łóżkami pojedynczym, 1 sypialnia z łóżkiem pojedynczym, kuchnia z balkonem, łazienka, 1 łazienka/WC, schowek.
Typ D-9, apartament Quadrilo dla maks. 7-9 osób pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dwuosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym, 1 sypialnia z 2 łóżkami pojedynczym, 1 sypialnia z łóżkiem piętrowym, kuchnia z balkonem, łazienka, 1 łazienka/WC, schowek.

we własnym zakresie.

7 noclegów, zużycie prądu, wody, gazu, sprzątanie końcowe (aneks kuchenny po stronie Klienta lub płatne sprzątanie w wys. 40 euro/apart.), miejsce plażowe bezpłatne (1 parasol + 1 leżak + 1 łóżko plażowe). Serwis plażowy jest gwarantowany od połowa maja do połowy września , obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os,

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys. 100 euro/apartament. Taksy klimatycznej w wys. 0,6 Euro/os./dzień.

pościel 7,80 euro/os., ręczniki 6,80 euro/os., łóżeczko dziecięce do 3 lat (bez pościeli) 2 euro/dzień.

zakwaterowanie od godziny 17.00, wykwaterowanie do godziny 09.00. Odbiór kluczy w biurze w Bibione od 17.00-20.00.