Niezwykle popularna wśród polskich narciarzy dolina Valle di Livigno leży między szwajcarską doliną Engadin i włoską Alta Valtellina. Ze względu na zimny i suchy klimat, jest jednym z najważniejszych ośrodków narciarskich w Alpach, gwarantuje odwiedzającym słońce, doskonałe warunki do jazdy (opady świeżego śniegu nawet przez 9 miesięcy w roku) oraz świetne trasy narciarskie. Przyjeżdżający tu turyści z radością korzystają też z możliwości zrobienia zakupów w strefie bezcłowej. Ośrodek narciarski oferuje 115 km tras i 33 wyciągi. Do tego dochodzi 40 km tras biegowych, które ze względu na idealne ukształtowanie terenu, doskonale nadają się do uprawiania tego typu narciarstwa. Livigno oferuje 78 tras o łącznej długości 115 km, z czego łatwe 35%, trudne 48%, bardzo trudne 17%, a także 2 snowparki.

nowe apartamenty usytuowane w części miasteczka od strony jeziora - COMUNIN-PEMONT. Odległość od centrum to ok. 150 m., od najbliższego stoku 150 m., od nowego wyciągu Costaccia, który połączony jest z zespołem wyciągów Carosello 3000 dzieli go 350 m. Przystanek gratisowego skibusa znajduje się bezpośrednio przed domem (linie czerwona oraz żółta). Nieopodal znajdują się bary, markety, sklepy spożywcze, restauracje oraz puby.

przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (bezpłatny), internet wi-fi - 10 euro/tydzień, zwierzęta nie są akceptowane.

4 nowe standardowo wyposażone apartamenty, każdy o powierzchni 85 m2 o podwyższonym standardzie - TV, pełny węzeł sanitarny (łazienka z prysznicem, ręczniki). Aneks kuchenny w pełni wyposażony (kuchenka z płytą ceramiczną, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, lodówka, tekstylia kuchenne). Typy apartamentów - TRILO 6 - pokój dzienny z aneksem kuchennym i sofą 2-os, sypialnia z łóżkiem matrymonialnym, pokój z łóżkami pojedynczymi, niektóre apartamenty z osobnym wejściem, wszystkie z tarasem lub balkonem, dwa z nich na wysokim poddaszu.

we własnym zakresie.

7 noclegów, zużycie prądu, wody, gazu, ogrzewanie, pościel, tekstylia kuchenne, ręczniki, karnet 6 dniowy SKI LIVIGNO. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ( 10 zł/os.)

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys. 150 euro/apartament, obowiązkowego sprzątania końcowego w wys. 50 euro (aneks kuchenny po stronie Klienta - w przeciwnym razie zostanie potrącona opłata z kaucji), opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

wymagany pełny stan zakwaterowania zgodny z typem apartamentu, opłata za wolne łóżko w wys. 600 zł. Zakwaterowanie w soboty od godziny 16.00 do 19.00, wykwaterowanie w soboty do godziny 09.30. Odbiór kluczy w biurze w Livigno.

- nowe apartamenty, nowoczesne wnętrza
- doskonała lokalizacja blisko wyciągu i centrum
- bezpłatny skibus dowożący do centrum i na stoki
- w biurze odbioru kluczy możliwość zarezerwowania skuterów śnieżnych
- dla Klientów Volare zniżka w wypożyczalni nart