APARTAMENTY CERVINO

Włochy

prywatne domy z apartamentami usytuowane w centrum miejscowości BREUIL- CERVINIA w regionie VAL D'AOSTA. Apartamenty rozmieszczone są w promieniu ok. 200 m -300 m od deptaka wolnego od ruchu drogowego. Odległość do wyciągu narciarskiego ok. 100- 300 m.

przeważnie w serwisie zawarty jest - parking/garaż, pralka (w zależności od apartamentu).

standardowo wyposażone apartamenty (TV, telefon) z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem). Aneks kuchenny w pełni wyposażony (zmywarka, kuchenka mikrofalowa). Typy apartamentów - MONO 2 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 miejscami do spania, łazienka. MONO 4 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z 4 miejscami do spania, łazienka. BILO 4 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 miejscami do spania, pokój 2 os., łazienka. TRILO 6 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 miejscami do spania, 2 pokoje 2 os., łazienka. QUADRILO 8 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 miejscami do spania, 3 pokoje 2 os., 2 łazienki. Przedstawione oferty są przykładowymi apartamentami, które nieznacznie różnią się stylem i wyposażeniem.

we własnym zakresie.

6/7 noclegów, zużycie prądu, wody, gazu, ogrzewanie. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys.100 euro, Sprzątania końcowego w wys. 30 Euro/apart. (sprzątanie aneksu kuchennego po stronie Klienta), opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os; opłaty podatkowej za pobyt turystyczny - taksa klimatyczna (obecnie nie jest wymagana), pościeli oraz ręczników.

pościel i ręczniki 14 euro/os. (na wcześniejsze zgłoszenie).

zakwaterowanie od godziny 15.30 do 19.00, wykwaterowanie do godziny 10.00.

6 dniowy Breuil-Cervinia Valtournenche od 200 euro/os., istnieje możliwość rozszerzenia karnetu o Zermatt dopłata ok. 33 euro/os./dzień.

- doskonała lokalizacja blisko centrum
- apartamenty blisko wyciągu

Cervinia

Dolina Aosty (Valle d'Aosta) leży w północno-zachodniej części Włoch na pograniczu Francji i Szwajcarii i jest jednym z najważniejszych międzynarodowych regionów turystycznych. Breuil - Cervinia położona u stóp szczytu Matterhorn należy do największych i najstarszych stacji narciarskich we Włoszech (kompleks powstał w latach międzywojennych). Wysokie położenie gwarantuje doskonałe warunki śniegowe, a wspaniały krajobraz lodowcowy i niezapomniane widoki najwyższych szczytów alpejskich - Mont Blanc, Matterhorn, Monte Rossa- zapierają dech w piersi. Doskonałe ośrodki narciarskie o międzynarodowej sławie, z bogatą infrastrukturą turystyczną, pozwalają zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego turysty. Kolejka linowa na Mały Matterhorn wyjeżdża na 3820 m i jest niewątpliwą atrakcją. Górna stacja kolejki znajduje się na niemal pionowej ścianie. Stamtąd tunelem wewnątrz góry przechodzimy ok. 100 m, gdzie rozpoczyna się wspaniała nartostrada. W tunelu znajduje się również winda, którą możemy wyjechać prawie pod sam szczyt Małego Matterhornu. Region narciarski oferuje trasy o różnym stopniu trudności o łącznej długości ok. 250 km i bardzo dobrze przygotowaną infrastrukturę wyciągów narciarskich o wysokiej przepustowości (kolejki linowe 9 m/s), wychodzących na Plateau Rosa - granicę ze Szwajcarią, połączonych z Valtournenche i Zermatt.
Cervinia to również doskonała baza dla snowbordzistów i narciarzy biegowych. Po nartach można zrelaksować się w licznych knajpkach i restauracjach.

Trasy Cervinia / Valtournenche i Zermatt:
- W sumie 132 trasy zjazdowe
- 57 tras (150 km) w Breuil-Cervinia / Valtournenche 
- 75 tras (350 km) w Zermatt     

Stopień trudności: 58% tras czerwonych, 31% tras niebieskich, 11% tras czarnych

Trasy biegowe
- 3 km w Breuil-Cervinia
- 5 km w Valtournenche

Wyciągi:
- Cervinia/Valtournenche: 2 gondole, 2 kolejki liniowe, 10 krzesełkowych, 5 orczyków, 1 taśma dla dzieci
- najwyższy szczyt 3480 m
- Zermatt: 10 kolejek liniowych, 1 kolejka tunelowa, 5 gondoli, 8 wyciągów krzesełkowych, 9 orczyków.

MAPKA CERVINIA (kliknij w nazwę)