APARTAMENTY CERVINO

Włochy

prywatne domy z apartamentami usytuowane w centrum miejscowości BREUIL- CERVINIA w regionie VAL D'AOSTA. Apartamenty rozmieszczone są w promieniu ok. 200 m -300 m od deptaka wolnego od ruchu drogowego. Odległość do wyciągu narciarskiego ok. 100- 300 m.

przeważnie w serwisie zawarty jest - parking/garaż, pralka (w zależności od apartamentu).

standardowo wyposażone apartamenty (TV, telefon) z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem). Aneks kuchenny w pełni wyposażony (zmywarka, kuchenka mikrofalowa). Typy apartamentów - MONO 2 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 miejscami do spania, łazienka. MONO 4 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z 4 miejscami do spania, łazienka. BILO 4 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 miejscami do spania, pokój 2 os., łazienka. TRILO 6 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 miejscami do spania, 2 pokoje 2 os., łazienka. QUADRILO 8 os., pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 miejscami do spania, 3 pokoje 2 os., 2 łazienki. Przedstawione oferty są przykładowymi apartamentami, które nieznacznie różnią się stylem i wyposażeniem.

we własnym zakresie.

6/7 noclegów, zużycie prądu, wody, gazu, ogrzewanie. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys.100 euro, Sprzątania końcowego w wys. 30 Euro/apart. (sprzątanie aneksu kuchennego po stronie Klienta), opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os; opłaty podatkowej za pobyt turystyczny - taksa klimatyczna (obecnie nie jest wymagana), pościeli oraz ręczników.

pościel i ręczniki 14 euro/os. (na wcześniejsze zgłoszenie).

zakwaterowanie od godziny 15.30 do 19.00, wykwaterowanie do godziny 10.00.

6 dniowy Breuil-Cervinia Valtournenche od 200 euro/os., istnieje możliwość rozszerzenia karnetu o Zermatt dopłata ok. 33 euro/os./dzień.

- doskonała lokalizacja blisko centrum
- apartamenty blisko wyciągu

Cervinia

Cervinia – Zermatt to potężny ośrodek narciarski, który udostępnia odwiedzającym 360 km tras zjazdowych. Dominują stoki umiarkowanie trudne, ale zarówno mocno początkujący, jak i bardzo doświadczeni narciarze także znajdą coś dla siebie.
Miejscowość położona jest na włosko-szwajcarskim pograniczu. Znajduje się na wysokości ok. 2000 m n.p.m, ale otaczają ją szczyty dochodzące nawet do 4000 m, co gwarantuje wprost niesamowite widoki. Okolica ta jest dobrze znana turystom, fanom górskich wędrówek i sportów zimowych, ponieważ właśnie tutaj znajduje się Matterhorn, nazywany najpiękniejszą górą świata.
Stoki w tej okolicy położone są bardzo wysoko, co zapewnia doskonałe naśnieżenie i świetne warunki. Sezon zaczyna się już w połowie października i trwa do początków maja. Zdecydowana większość (ponad 60%) tras w Cervinia – Zermatt to trasy trudne, choć znajdziemy tu też te bardzo łatwe i bardzo wymagające. Dla narciarzy zjazdowych przygotowano 38 tras o łącznej długości ponad 100 km. Jest tu także 15 wyciągów, 1 snow park, a także tereny do freeride’u i narciarstwa tourowego.

Trasy Cervinia / Valtournenche i Zermatt:
- W sumie 132 trasy zjazdowe
- 57 tras (150 km) w Breuil-Cervinia / Valtournenche 
- 75 tras (350 km) w Zermatt     

Stopień trudności: 58% tras czerwonych, 31% tras niebieskich, 11% tras czarnych

Trasy biegowe
- 3 km w Breuil-Cervinia
- 5 km w Valtournenche

Wyciągi:
- Cervinia/Valtournenche: 2 gondole, 2 kolejki liniowe, 10 krzesełkowych, 5 orczyków, 1 taśma dla dzieci
- najwyższy szczyt 3480 m
- Zermatt: 10 kolejek liniowych, 1 kolejka tunelowa, 5 gondoli, 8 wyciągów krzesełkowych, 9 orczyków.

MAPKA CERVINIA (kliknij w nazwę)