Apartamenty Des Alpes 2

Włochy

apartamenty usytuowane w centrum MADONNY DI CAMPIGLIO, w pobliżu wyciągów narciarskich. Apartamenty Des Alpes są bliźniaczym apartamentowcem Posty i Sport.

bar, sala telewizyjna, parking dla autokarów znajduje się w Pradalago, obok hotelu Bertelli (ok. 600 - 700 m od Des Alpes 2).

wszystkie apartamenty standardowo wyposażone (TV), z pełnym węzłem sanitarnym, aneks kuchenny w pełni wyposażony, większość posiada balkon. Typy apartamentów - MONO 2 os. - pokój dzienny z aneksem kuchennym i z łóżkiem podwójnym, łazienka. BILO 3 os. - pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem pojedynczym i aneksem kuchennym, pokój z łóżkiem małżeńskim, łazienka. BILO 4 os. - pokój dzienny z rozkładanymi łóżkami pojedynczymi i aneksem kuchennym, pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, łazienka. BILO 5 os. - pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem małżeńskim, rozkładanym fotelem, aneksem kuchennym, pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, łazienka. TRILO 6 os. - pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem pojedynczym i aneksem kuchennym, pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, pokój z 2 łóżkami piętrowymi, łazienka.

we własnym zakresie.

7 noclegów, ręczniki (codzienna zmiana), pościel (zmiana raz w tygodniu), tekstylia kuchenne, zużycie prądu, wody, gazu, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys.40 zł/os.

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys. 200 euro/apartament, obowiązkowej opłaty za sprzątanie końcowe aneksu kuchennego 30 euro/apart., obowiązkowej taksy klimatycznej w wys. 1 euro/os/dzień, opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

zakwaterowanie od godziny 16.00, wykwaterowanie do godziny 10.00.

- doskonała lokalizacja
- dobry standard
- skibus
- blisko stoków

Madonna di Campiglio

Wśród pierwszej dziesiątki włoskich centrów sportów zimowych Madonna di Camiglio plasuje się w czołówce. Zapierające dech w piersiach panoramy Dolomiti di Brenta, z siecią dalekobieżnych tras po obu stronach szerokiej doliny i z turystami, dzięki którym region ten zawdzięcza określenie "światowy". Na terenach wokół Pradalago i Pancugolo wabią klasyczne trasy zjazdowe Tre-Tre oraz cudowny widok na Brenta.

Trasy narciarskie:
- 21 wyciągów: 1 kolejka liniowa, 4 gondole, 13 wyciągów krzesełkowych, 3 wyciągi orczykowe.
- 70 km tras.
- najwyższy szczyt 2500 m n.p.m.
 
Stopień trudności: łatwe 55 km, średnie 36 km, trudne 11 km.

SKIPASS MADONNA DI CAMPIGLIO (kliknij w nazwę)
MAPKA MADONNA DI CAMPIGLIO (kliknij w nazwę)