APARTAMENTY FIOCCO DI NEVE FREESKI

Niezwykle popularna wśród polskich narciarzy dolina Valle di Livigno leży między szwajcarską doliną Engadin i włoską Alta Valtellina. Ze względu na zimny i suchy klimat, jest jednym z najważniejszych ośrodków narciarskich w Alpach, gwarantuje odwiedzającym słońce, doskonałe warunki do jazdy (opady świeżego śniegu nawet przez 9 miesięcy w roku) oraz świetne trasy narciarskie. Przyjeżdżający tu turyści z radością korzystają też z możliwości zrobienia zakupów w strefie bezcłowej. Ośrodek narciarski oferuje 115 km tras i 33 wyciągi. Do tego dochodzi 40 km tras biegowych, które ze względu na idealne ukształtowanie terenu, doskonale nadają się do uprawiania tego typu narciarstwa. Livigno oferuje 78 tras o łącznej długości 115 km, z czego łatwe 35%, trudne 48%, bardzo trudne 17%, a także 2 snowparki.

apartamenty usytuowane w spokojnej części miasteczka Livigno od strony lodowca - dzielnicy FORCOLA. Odległość od wyciągów Amerikan i Palipert, które połączone są z zespołem wyciągów Carosello 3000 to ok. 100 m. Przystanek gratisowego skibusa (linia granatowa) znajduje się 30 m. od obiektu, przystanek linii czerwonej i żółtej oddalony o ok. 200 m. Odległość od centrum to 2 km. Nieopodal znajdują się bary, markety, sklepy spożywcze, restauracje oraz puby i trasa do narciarstwa biegowego.

parking (bezpłatny), zwierzęta nie są akceptowane, garaż - 40 euro/tydzień.

2 standardowo wyposażone apartamenty, TV, pełny węzeł sanitarny (łazienka z prysznicem, ręczniki). Aneks kuchenny w pełni wyposażony (kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń,lodówka, tekstylia kuchenne, maszynka do kawy). Typy apartamentów - QUADRILO 6 os. - parter, 2 łazienki - pokój dzienny z aneksem kuchennym i sofą, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka z prysznicem, pokój z łóżkiem małżeńskim, łazienka z prysznicem, trzeci pokój z łóżkiem podwójnym. QUADRILO 5-7 os.- pierwsze piętro, hall, kuchnia połączona z salonem, łóżko podwójne, balkon, pokój z łóżkiem małżeńskim, drugi pokój z łóżkiem małżeńskim, łazienka z prysznicem, pokój z łóżkiem pojedynczym.

we własnym zakresie.

7 noclegów, zużycie prądu, wody, gazu, ogrzewanie, pościel, tekstylia kuchenne, ręczniki, karnet 6 dniowy SKI LIVIGNO. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ( 10 zł/os.)

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys. 150 euro/apartament, obowiązkowej opłaty za sprzątanie końcowe w wys. 50 euro (aneks kuchenny po stronie Klienta, w przeciwnym razie zostanie potrącona opłata z kaucji), opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

wymagany pełny stan zakwaterowania zgodny z typem apartamentu, opłata za wolne łóżko w wys. 600 zł. Zakwaterowanie w soboty od godziny 16.00 do 19.00, wykwaterowanie w soboty do godziny 09.30. Odbiór kluczy w biurze w Livigno.

- spokojna okolica
- doskonała lokalizacja blisko wyciągu
- bezpłatny skibus dowożący do centrum i na stoki
- w biurze odbioru kluczy możliwość zarezerwowania skuterów śnieżnych
- dla Klientów Volare zniżka w wypożyczalni nart

Livigno

Livigno to jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich we Włoszech, który ma liczną grupę fanów wśród narciarzy z Polski. Skąd ta popularność? Livigno leży w Lombardii – regionie na północy Włoch, tuż przy szwajcarskiej granicy, więc dojazd z Polski trwa stosunkowo najkrócej. Poza tym w Livigno panują wymarzone wręcz warunki – bogata infrastruktura robi wrażenie na narciarzach, a opady świeżego śniegu przez 9 miesięcy w roku sprawiają, że warunki do szusowania są tu po prostu doskonałe. Livigno to kurort z prawdziwego zdarzenia. Poza szlakami narciarskimi tętni tu życie, turyści bawią się w dyskotekach, chętnie korzystają z restauracji, robią zakupy w strefie wolnocłowej, a także relaksują się w miejscach przeznaczonych do odnowy biologicznej.
Jakie trasy czekają na narciarzy w Livigno? W większości średniozaawansowane i łatwe. W sumie jest ich aż 115 kilometrów, a turystów na stoki wywożą 33 wyciągi. Okolica jest świetna, także do uprawiania narciarstwa biegowego, na fanów biegówek czeka tu aż 40 km tras.


  Trasy Alta Valtellina oferuje narciarzom::
* ponad 170 km tras narciarskich,
* 2 snowparki
* 62 wyciągi narciarskie: 1 kolejka liniowa, 6 gondoli, 25 wyciągów krzesełkowych, 30 wyciągów orczykowych, 2 taśmy.

  Najdłuższy zjazd: z Cima Bianca do Bormio, ponad 8 km długości, różnica poziomów 1780 m

MAPKA LIVIGNO (kliknij w nazwę)