APARTAMENTY LA SPLAZA

Włochy

Montecampione - popularna we Włoszech stacja narciarska położona w słonecznej Valcamonica. Apartamenty usytuowane bezpośrednio przy wyciągach na wysokości 1200 m n.p.m w sąsiedztwie hotelu Club, w centrum "Montecampione 1200", w którym znajdują się restauracje, sklepy, dyskoteka, apteka, pizzerie oraz bogate zaplecze usługowe.

klienci rezydencji La Splaza mogą za opłatą 15 euro za osobę na tydzień korzystać z urządzeń hotelu Club (jak kryty basen, brodzik dla dzieci, siłownia). W hotelu Club zajdziecie również bar, dyskotekę, narciarnię (płatna 10 euro/turnus), garaż (płatny) i restaurację. W głównym sezonie dodatkową atrakcją będą także wieczorne animacje prowadzone przez profesjonalny zespół oraz mini-club dla dzieci.

rezydencja oferuje Państwu duże apartamenty przeznaczone dla od 2 do 6 osób. Apartamenty posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny (naczynia, sztućce itp.), urządzone są w praktyczny i funkcjonalny sposób, wszystkie posiadają telewizory.
- TYP T 1 apartament typu studio 2-4 os. Sofa, łóżko piętrowe, łazienka, aneks kuchenny.
- TYP T 2 studio maxi, 4-6 os. łóżko piętrowe , sypialnia (oddzielona zasłoną),z łóżkiem 2 os, salon z sofą, aneks kuchenny, jadalnia, łazienka.
- TYP T 3 apartament typu bilo (4-6 os) z jedną sypialnią z łóżkiem piętrowym, sypialnia 2 os, salon z sofą, kuchnia z jadalnią, łazienka.
- TYP T 4 apartament typu bilo (4-6 os) jak w ap. T3, ale jest większy, niektóre apartamenty z antresolą.

we własnym zakresie

• zakwaterowanie w apartamentach,
• zużycie wody prądu gazu,
• miejsce parkingowe przy apartamencie,
• ubezpieczenie KL, NNW, bagaż,
• Mini club dla dzieci,

• obligatoryjnej opłaty za sprzątanie końcowe 40 euro/apart.
• kaucja zwrotna w wys. 100 euro/apart.
• na życzenie pościel + ręczniki 10 euro/za osobę
• ubezpieczenia OC SKI w wys. 40zl/os.

zakwaterowanie od godz 17.00. - wykwaterowanie do godz 10.00

Montecampione

Montecampione to niewielki, bardzo kameralny ośrodek narciarski w typowo włoskim stylu, położony niedaleko lotniska Mediolan-Bergamo, co jest wielkim atutem dla turystów przybywających do Włoch samolotem. Stoki leżą na wysokości 2000 – 1200 m n.p.m, więc znacznie niżej, niż ośrodki w innych częściach Alp. Trasy – w ponad 70% o średnim stopniu trudności – liczą tu w sumie 30 kilometrów. Na turystów czeka aż 10 wyciągów. Trasy są za to bardzo szerokie, komfortowe, dobrze przygotowane i naśnieżone. Turyści ceną ten środek za możliwość zakwaterowania tuż przy stoku, a także atrakcyjną okolicę pozwalającą na zwiedzenie Mediolanu, zobaczenie jeziora Iseo czy innych ciekawych miejsc.