Riwiera Adriatycka/Włochy

Dom mieszczący 7 apartamentów, rozmieszczonych na parterze i na 1. piętrze. Położony w zielonej i spokojnej okolicy, około 900 m od plaży i 700 m od centrum..

Do dyspozycji gości duży ogród, parking, bezpłatny serwis plażowy , miejsce do grillowania.

Każdy apartament urządzony w prosty sposób posiada płytę grzewczą, Tv-Sat oraz balkon. Łazienka.
Typ B-4 DWUPOKOJOWY apartament dla maks. 3-4 osób - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem jednoosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Wspólny ogród I kominek. Klimatyzacja.
Typ C-6 TRZYPOKOJOWY apartament dla maks. 5-6 osób - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem jednoosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim, 1 sypialnia z 3 łóżkami pojedynczymi, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Wspólny ogród I kominek. Klimatyzacja.
Typ C1-6 TRZYPOKOJOWY apartament dla maks. 5-6 osób - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem jednoosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim, 1 sypialnia z łóżkiem piętrowym, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Wspólny ogród I kominek. Klimatyzacja.

we własnym zakresie.

7 lub 14 noclegów, zużycie prądu, ciepłej i zimnej wody, gazu, klimatyzacji lub ogrzewanie jeżeli jest w opisie - sprzątanie końcowe, bezpłatny serwis plażowy od połowy maja do połowy września (1 parasol + 1 leżak + 1 łóżko plażowe), rezerwowane miejsce parkingowe, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

Apartament należy pozostawić w czystości (bez śmieci, butelek i pudełek, z czystymi szafami, z umytymi sztućcami i z pustą lodówką i z otwartymi drzwiami, oraz z zamrażarką bez lodu), inaczej będzie potrącana kwota 40,00/80,00 Euro kosztów sprzątania

pościel 8 euro/os., ręczniki 7 euro/os., łóżeczko dziecięce do 3 lat (bez pościeli) 2 euro/dzień.

zakwaterowanie od godziny 17.00, wykwaterowanie do godziny 09.00.