Riwiera Adriatycka/Włochy

Nowoczesny 2-piętrowym budynek położonym w cichym miejscu i wśród zieleni Lignano Riviera, z łatwym dojściem do plaży oddalonej o ok. 400 m od plaży. Supermarket na parterze oraz wiele sklepów. Centrum Lignano Pineta znajduje się około 1,5 km od obiektu.

Do dyspozycji gości parking, bezpłatne wi-fi oraz bezpłatny serwis plażowy.

Budynek składa się z 19 klimatyzowanych mieszkań o różnych wielkościach, położonych na pierwszym i drugim piętrze. Każdy jest nowocześnie urządzony - posiada lodówkę, płytę grzewczą, okap, ekspres do kawy, pralkę, drzwi antywłamaniowe, SAT-TV, bezpłatne wi-fi, domofon i balkon. Łazinka z kabiną prysznicową. Na każde mieszkanie, 1 numerowane miejsce parkingowe.
TYP A-4 GARSONIERA dla maks. 4 osób - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dwuosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem piętrowym, aneks kuchenny, łazienka, balkon.
TYP B-4 DWUPOKOJOWY apartament dla maks. 2-4 osób - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dwuosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim, aneks kuchenny, łazienka z wejściem od sypialny, balkon.
TYP B-6 DWUPOKOJOWY apartament dla maks. 4-6 osób - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dwuosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim, 1 pomieszczenie z 2 łóżkami lub łóżkiem piętrowym z oknem na pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, balkon.
TYP C-6 TRZYPOKOJOWY apartament dla maks. 4-6 osób - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dwuosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim, 1 sypialnia z 2 łóżkami, aneks kuchenny, łazienka, balkon.
TYP C-7 TRZYPOKOJOWY apartament dla maks. 5-7 osób - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dwuosobowym, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym, aneks kuchenny, łazienka, balkon.

we własnym zakresie.

7 lub 14 noclegów, zużycie prądu, ciepłej i zimnej wody, gazu, klimatyzacji lub ogrzewanie jeżeli jest w opisie - sprzątanie końcowe, bezpłatny serwis plażowy od połowy maja do połowy września (1 parasol + 1 leżak + 1 łóżko plażowe), rezerwowane miejsce parkingowe, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

Apartament należy pozostawić w czystości (bez śmieci, butelek i pudełek, z czystymi szafami, z umytymi sztućcami i z pustą lodówką i z otwartymi drzwiami, oraz z zamrażarką bez lodu), inaczej będzie potrącana kwota 40,00/80,00 Euro kosztów sprzątania

pościel 8 euro/os., ręczniki 7 euro/os., łóżeczko dziecięce do 3 lat (bez pościeli) 2 euro/dzień.

zakwaterowanie od godziny 17.00, wykwaterowanie do godziny 09.00.