Apartamenty Sport

Włochy

apartamenty usytuowane w centrum MADONNY DI CAMPIGLIO, przy deptaku, w pobliżu wyciągów narciarskich.

bar, sala telewizyjna.

wszystkie apartamenty posiadają aneks kuchenny, TV, większość posiada balkon. Typy apartamentów - BILO 3 os. - pokój dzienny z niewielkim aneksem kuchennym, z miejscem do spania, pokój 2 os. (najczęściej łóżko małżeńskie lub sofa rozkładana), łazienka. BILO 4 os. - pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 miejscami do spania, pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, łazienka. BILO 5 os. - pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., rozkładany fotel 1 os., pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, łazienka. TRILO 6 os. - pokój dzienny z aneksem kuchenny z 1 miejscem do spania, pokój 2 os. z łóżkiem małżeńskim, pokój z 2 łóżkami piętrowymi, łazienka.

7 noclegów, codzienne sprzątanie, ręczniki (zmiana codziennie), pościel (zmiana co tydzień), zużycie prądu, wody, gazu, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys.40 zł/os.

we własnym zakresie.

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys. 200 euro/apart., obowiązkowej opłaty za sprzątanie końcowe 30 euro, obowiązkowej taksy klimatycznej w wys. 1 euro/os/dzień, opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

Zakwaterowanie od godz. 16.00, wykwaterowanie do godz. 10.00. Możliwość rezerwacji miejsca w garażu 70 euro/tydz.

- apartamenty o dobrym standardzie
- dla osób pragnących korzystać z atrakcji turystycznych w centrum miejscowości

Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio to jeden z najpopularniejszych narciarskich kurortów we włoskich Alpach, bardzo lubiany wśród Polaków i doceniany przez mieszkańców pozostałych krajów Europy. Ośrodek położony jest w pobliżu Trentino i Jeziora Garda. Z jednej strony otacza go pasmo Dolomitów – Brenta, z drugiej lodowce - Adamello i Presanelli, dzięki czemu okolica jest wyjątkowo piękna. Madonna di Campiglio to przede wszystkim część potężnej karuzeli narciarskiej Skiarea, która łączy Madonnę z Pinzolo, Folgaridą i Marillevą. W sumie na narciarzy czeka tu ponad 150 km świetnie utrzymanych i naśnieżonych tras narciarskich, w większości umiarkowanie wymagających, a także 61 wyciągów, które w godzinę są w stanie przewieźć nawet 30 tysięcy narciarzy. Jeden z nich to wyciąg gondolowy Pinzolo Campiglio Express, z którego podziwiać można wspaniałą panoramę Dolomitów. W Madonna di Campiglio na turystów czeka też 40 km tras do narciarstwa biegowego oraz liczne snow parki, których łączna powierzchnia to aż 5 tysięcy kilometrów kwadratowych. To jednak nie koniec zalet. Turyści kochają Madonnę za niezwykłą atmosferę narciarskiego kurortu, bogatą ofertę apres-ski oraz duży wybór wysokiej klasy hoteli.

Trasy narciarskie:
- 21 wyciągów: 1 kolejka liniowa, 4 gondole, 13 wyciągów krzesełkowych, 3 wyciągi orczykowe.
- 70 km tras.
- najwyższy szczyt 2500 m n.p.m.
 
Stopień trudności: łatwe 55 km, średnie 36 km, trudne 11 km.

SKIPASS MADONNA DI CAMPIGLIO (kliknij w nazwę)
MAPKA MADONNA DI CAMPIGLIO (kliknij w nazwę)