Apartamenty Sporting

Włochy

apartamenty zlokalizowane w centrum (200 m) uroczej górskiej miejscowości San Martino di Catrozza, z pięknymi widokami na Dolomity, stok Colverde oddalony o 200 m od apartamentów. Bezpłatny skibus (200 m od hotelu) do głównej stacji narciarskiej Tognola i Malga Ces oddalonej o 900 m.

Winda, centrum wellness Aqua Vitalis- basen, sauna, łaźnia turecka, tepidarium i strefa relaksu; sala zabaw dla dzieci ze stołem do tenisa; przechowalnia sprzętu narciarskiego, pralnia, parking oraz garaż (płatny). Serwis dla dzieci - łóżeczko dla dzieci od 0-3 lat gratis, przewijak, krzesełko dziecięce, podgrzewacz do butelek (należy zgłosić przy dokonywaniu rezerwacji).

Typy apartamentów - MONO 2/4 os. usytuowane z tyłu rezydencji; pokój dzienny z rozkładaną sofą, oddzielna kuchnia, pokój 2 os. z łóżkiem piętrowym oddzielone przesuwnymi, drewnianymi drzwiami, telefon, łazienka z prysznicem, balkon lub taras. MONO 2/4 os. położone na trzecim piętrze wyposażone jak MONO 2/4 z widokiem na przednią część budynku. BILO 4 os. położone w przedniej części rezydencji; pokój dzienny z rozkładaną sofą, oddzielną kuchnią, duża sypialnia z podwójną sofą lub dwoma pojedynczymi łóżkami oddzielona drzwiami, łazienka z prysznicem, telefon, balkon.

we własnym zakresie.

5/7 noclegów, wstęp do centrum odnowy biologicznej, parking zewnętrzny; animacje hotelowe w okresie 20.12-15.03, Baby i Family Club w okresie 20.12-20.03, Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

kaucji zwrotnej w wys. 200 euro/apart., obowiązkowej opłaty na miejscu "serwis PRINCESS" w wys. 22 euro/apart. do 4 os./dzień, 30 euro/apart. większy niż 4 os./dzień. Serwis obejmuje - podwójny zestaw ręczników i szlafroki dla dorosłych korzystających z centrum odnowy, ściereczki w kuchni, TV, zużycie prądu; sprzątanie końcowe (aneks kuchenny po stronie Klienta oraz wyrzucenie śmieci, w przeciwnym wypadku zostanie potrącona opłata z kaucji w wys. 30 euro), opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os., ewentualnej taksy klimatycznej

garaż 10 euro/dzień

zwierzęta (za wyjątkiem szczeniaków) są akceptowane (max.10 kg) 10 euro/dzień, chęć zabrania zwierzęcia należy zgłosić przed przyjazdem. Zakwaterowanie w soboty od godziny 15.00 do 21.00, wykwaterowanie w soboty w godzinach 7.30 - 10.00. W obiekcie obowiązuje obligatoryjna segregacja śmieci!

San Martino di Castrozza

Renomowany ośrodek narciarki położy w północno-wschodniej części regionu Trentino u stóp malowniczego pasma Pale di San Martino, którego dodatkowym atutem krajobrazowym jest Park Narodowy Paneveggio. Narciarzy w to niezwykłe miejsce przyciąga mikroklimat zapewniający doskonałe warunki przez ponad 5 miesięcy z kilkudziesięcioma kilometrami nartostrad o różnym stopniu trudności, obsługiwanych przez sieć nowoczesnych wyciągów usprawniających poruszanie się po narciarskich terenach objętych wspólnym dla wielu ośrodków w Dolomitach skipassem Dolomiti Superski. W parku narodowym narciarze biegowi mogą zmierzyć się z pięknymi krajobrazowo trasami, snowboardziści mogą liczyć na świetnie przygotowane stoki o różnych poziomach trudności. 95 % wszystkich tras jest sztucznie naśnieżana, więc śniegu z pewnością nie zabraknie, tak samo jak innych atrakcji w postaci krytych basenów, lodowisk, centrum fitness, wędrówek na rakietach śnieżnych czy wycieczek zaprzęgami konnymi. W wolnych chwilach można skorzystać z bogatego życia nocnego i hucznych zabaw do rana lub wybrać się na zwiedzanie kultowego miejsca San Martino di Castrozza, do którego przed laty pielgrzymowali wierni.

SKIPASS SAN MARTINO DI CASTROZZA (kliknij w nazwę)
MAPKA SAN MARTINO DI CASTROZZA (kliknij w nazwę)