Aparthotel Sporting

Włochy

APARTHOTEL SPORTING zlokalizowany w centrum (200 m) uroczej górskiej miejscowości San Martino di Catrozza, z pięknymi widokami na Dolomity, stok Colverde oddalony o 200 m od obiektu. Bezpłatny skibus (200 m od hotelu) do głównej stacji narciarskiej Tognola i Malga Ces oddalonej o 900 m.

Winda, centrum wellness Aqua Vitalis- basen, sauna, łaźnia turecka, tepidarium i strefa relaksu; sala zabaw dla dzieci ze stołem do tenisa; przechowalnia sprzętu narciarskiego, pralnia, parking oraz garaż (płatny). Serwis dla dzieci - łóżeczko dla dzieci od 0-3 lat gratis, przewijak, krzesełko dziecięce, podgrzewacz do butelek (należy zgłosić przy dokonywaniu rezerwacji).

STANDARD (min. 1 - max 3) - z tyłu budynku, pokój z łóżkiem podwójnym, z łóżkiem piętrowym oddzielone przesuwanymi drewnianymi drzwiami, łazienka z prysznicem. Telefon, balkon lub taras.
FAMILY SUITE (min. 2 - max 4) - z przodu budynku. Pokój dzienny z podwójnym łóżkiem, duża
sypialnia, oddzielona od salonu ścianką z drewna, z podwójną rozkładaną sofą lub dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienka z prysznicem, telefon, balkon.

śniadania

4/7 noclegów, wyżywienie x 1 dziennie, wstęp do centrum odnowy biologicznej, parking zewnętrzny; animacje hotelowe w okresie 20.12-15.03, Baby i Family Club w okresie 20.12-20.03, Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os., ewentualnej taksy klimatycznej

przy dwóch osobach pełnopłatnych na dostawce dzieci od 0-2 lat gratis, 2-8 lat gratis - 1 dziecko (z wyjątkiem terminu 26.12. - 06.01 - zniżka 50 %), powyżej 8 lat oraz 2 dziecko 2-8 lat 50%

garaż 10 euro/dzień, pranie

zwierzęta (za wyjątkiem szczeniaków) są akceptowane (max.10 kg) 10 euro/dzień, chęć zabrania zwierzęcia należy zgłosić przed przyjazdem. Zakwaterowanie w soboty od godziny 15.00 do 21.00, wykwaterowanie w soboty w godzinach 7.30 - 10.00.

San Martino di Castrozza

Renomowany ośrodek narciarki położy w północno-wschodniej części regionu Trentino u stóp malowniczego pasma Pale di San Martino, którego dodatkowym atutem krajobrazowym jest Park Narodowy Paneveggio. Narciarzy w to niezwykłe miejsce przyciąga mikroklimat zapewniający doskonałe warunki przez ponad 5 miesięcy z kilkudziesięcioma kilometrami nartostrad o różnym stopniu trudności, obsługiwanych przez sieć nowoczesnych wyciągów usprawniających poruszanie się po narciarskich terenach objętych wspólnym dla wielu ośrodków w Dolomitach skipassem Dolomiti Superski. W parku narodowym narciarze biegowi mogą zmierzyć się z pięknymi krajobrazowo trasami, snowboardziści mogą liczyć na świetnie przygotowane stoki o różnych poziomach trudności. 95 % wszystkich tras jest sztucznie naśnieżana, więc śniegu z pewnością nie zabraknie, tak samo jak innych atrakcji w postaci krytych basenów, lodowisk, centrum fitness, wędrówek na rakietach śnieżnych czy wycieczek zaprzęgami konnymi. W wolnych chwilach można skorzystać z bogatego życia nocnego i hucznych zabaw do rana lub wybrać się na zwiedzanie kultowego miejsca San Martino di Castrozza, do którego przed laty pielgrzymowali wierni.

SKIPASS SAN MARTINO DI CASTROZZA (kliknij w nazwę)
MAPKA SAN MARTINO DI CASTROZZA (kliknij w nazwę)