HOTEL ACQUASERIA

Adamello Ski - region narciarski leżący na granicy Trydentu i Lombardii. 100 kilometrów tras narciarskich i cudowna panorama Dolomitów Adamello-Brenta to największe atuty tego miejsca. Pod względem gwarancji śniegu to jedna z bezpieczniejszych włoskich stacji narciarskich. To zasługa stosunkowo wysokiego położenia Tonale, które leży na wysokiej przełęczy oddzielającej Trydent od Lombardii na wysokości około 1900 m. Gwarantuje to także lodowiec Presena położony na wysokości 3000 m.n.p.m. Adamello Ski składa się z dwóch ośrodków -leżącego wysoko Tonale i położonego około 10 km na zachód Ponte di Legno z zabytkową starówką. Adamello Ski to idealny region dla rodzin czy grup, w których znajdują się zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze. Każdy z nich znajdzie tu dla siebie odpowiednie trasy. Stacja oferuje piękne widoki, dobrze przygotowane stoki i wysokie prawdopodobieństwo obecności śniegu. Trasy łatwe 24%, trudne- 61%, bardzo trudne-15%, liczba tras 42, długość tras -100 km.

hotel usytuowany w miejscowości Ponte di Legno na wysokości 1258 m n.p m. wybudowany w stylu tradycyjnym a zarazem nowoczesnym pozwoli spędzić niezapomniany rodzinny wypoczynek, odległość do wyciągów narciarskich to tylko - 500 m, do których kursuje hotelowy bus.

american bar, piano bar, restauracja, basen, sala z kominkiem, centrum odnowy biologicznej - sauna, bio sauna, łaźnia turecka, siłownia; bilard, strefa wi-fi w hallu, ogrzewana przechowalnia sprzętu narciarskiego, mini club dla dzieci,

do dyspozycji gości 83 komfortowych pokoi różnego typu wyposażonych w TV, telefon, suszarkę do włosów i minibar. Typy pokoi - STANDARD 2 os. z możliwością dwóch dostawek(sofa dwuoosobowa), oraz na zapytanie - Junior Suite, Suite, 12 apartamentów - 2 pokojowy i 3 pokojowy.

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane. Raz w tygodniu kolacja tematyczna.

7 noclegów, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os., wyżywienie 2 x dziennie, popołudniowy bufet w godz. 15.00 - 16.30 (deser, przekąski, zupa, herbata, kawa), kolację świąteczną, kolację sylwestrową, po kolacji muzyka na żywo - 3 razy w tyg., animacje dla dzieci w wieku od 4-12 lat (5 godzin dziennie/6 dni w tygodniu; wstęp do centrum fitness, dzieci w wieku od 2-15 lat mogą korzystać z małego basenu tylko w obecności płatnej osoby dorosłej; łóżeczko dla infanta, miejsce parkingowe (do wyczerpania miejsc).

napoi do kolacji, oplaty za korzystanie ze strefy wellness - 15 euro/dzień/os., 50 euro/tydzień /os., korzystanie z bilardu, wi-fi dostępne tylko w lobby, opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI, Taksy klimatycznej płatnej na miejscu. Ski shuttle 1 Euro/os./dzień

W pokojach standard przy 2 os. pełnopłatnych na dostawce 1 dostawce - od 0-12 lat 100%, powyżej 12 lat 30%, na 2 dostawce 0-2 gratis, 2-12 lat 50%, powyżej 12 lat 30 %. Promocja - "Wellness Center" 2 wstępy dla osoby przy pobycie min. 7 nocy w terminach - 06.01-13.01; 10.03-28.03;

garaż 10 euro/dzień, 35 euro/tydzień, niewielkie zwierzęta 15 euro/dzień, łóżeczko dla infanta 8 euro/dzień

- wellness
- basen
- blisko wyciągu

Passo Tonale

Tonale to położone na wysokości 1883 m.n.p.m. miasteczko usytuowane między Adamello – Brenta i Ortler. Wraz z pobliskim Temù stanowią rozbudowaną, nowoczesną bazę turystyczną, a oddalone o 10 km Ponte di Legno cieszy oko zjawiskową lokalizacją wśród lasów iglastych oraz zabytkowym centrum. W regionie można jeździć na nartach i desce przez cały rok. Gwarantuje to lodowiec Presena położony na wysokości 3000 m.n.p.m. Dominują tu trasy średnio trudne, a najbardziej wytrawni narciarze docenią trasy Alpino, Paradiso oraz Corno d’Aola. Tonale to doskonała baza dla narciarzy biegowych. Dobrze przygotowane, malownicze tory Valbione i Pian di Gembro, trasa Trivigno oraz Passo Tonale, która wznosi się na wysokość około 1900 m. z pewnością dostarczą dużo wrażeń.

Trasy zjazdowe 100 km
Trasy biegowe 21 km

SKIPASS ADAMELLO SKI (kliknij w nazwę)
MAPKA ADAMELLO SKI (kliknij w nazwę SKIMAP)