Riwiera Adriatycka/Włochy

nowoczesny Hotel Caravelle zlokalizowany jest w znanym, nadmorskim kurorcie LIDO DI JESOLO nad Laguną Wenecką. Odległość do morza 50 m. Dogodne położenie umożliwia gościom korzystanie w pełni z uroków plażowania oraz nocnego życia Lido. Hotel stanowi dogodny punkt wypadowy wycieczek do Wenecji, która położona jest w odległości zaledwie 29 km.

recepcja czynna 24 godziny na dobę, pokój dzienny, sala telewizyjna, dyskoteka, restauracja z widokiem na morze, bar, taras panoramiczny, basenik dla dzieci oraz basen dla dorosłych z leżakami, prywatna hotelowa plaża z leżakami plażowymi oraz parasolami, możliwość wypożyczenia rowerów, ping pong, parking hotelowy.

hotel oferuje swoim gościom komfortowe pokoje jedno- i dwuosobowe z możliwością dostawek oraz z łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną, radio, telefon, minibar, sejf, suszarkę do włosów. Część pokoi z balkonami i z widokiem na morze.

śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolacja - pierwsze danie do wyboru serwowane do stolika, drugie w formie bufetu, bufet przystawek.

7 noclegów, wyżywienie 2 razy dziennnie, serwis hotelowy (w tym basen, parking), obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

napoi do obiadokolacji, napoi z minibaru. taksy klimatycznej

przy dwóch osobach pełnopłatnych na 3 i 4 dostwace dzieci od 0-2 lat gratis (łóżeczko obowiązkowe), 2-11 lat 50%, osoby powyżej 12 lat 20%.

małe zwierzęta domowe - 8 euro/dzień, dzieci od 0-2 lat obowiązkowa opłata za łóżeczko dziecięce w wys. 10 euro/dzień.