Hotel Cristallo Club & Wellness

Włochy

odnowiony hotel usytuowany spokojnie ok. 200 m od centrum Aprica i zaledwie 100 m od wyciągów Baradello, jest to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi.

restauracja z widokiem panoramicznym, bar, sala TV, bilard, pokój zabaw, winda, parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego, wi-fi w cenie, siłownia, garaż 10 euro/tydzień, centrum wellness (za dodatkową opłatą) - sauna, basen, łaźnia turecka, hydromasaż, mini club dla dzieci w j. angielskim i włoskim.

hotel dysponuje 51 pokojami dwuosobowymi rozmieszczonymi na 3 piętrach, pokoje czteroosobowe posiadają łóżko piętrowe, wszystkie pokoje są standardowo wyposażone (TV, telefon), z pełnym węzłem sanitarnym, balkon. Na zapytanie pokoje rodzinne łączone drzwiami.

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje wybór z menu.

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, kolację wigilijną, kolację sylwestrową, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys.40 zł/os., korzystanie z siłowni, wi-fi.

opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os., ewentualnej taksy klimatycznej płatnej na miejscu, korzystania z centrum wellness.

przy dwóch osobach pełnopłatnych dzieci 0-12 lat 50%, powyżej 12 lat - 30%.

do pokoju 1os. 400zł/tydzień, garaż 10 euro/dzień. koszt wejścia do centrum odnowy biologicznej wynosi ok. 10 euro/dziennie

zakwaterowanie po godz. 17.00, wykwaterowanie do godz. 10.00.

Aprica

Aprica to ośrodek narciarski leżący w północnej części Lombardii, przeznaczony głównie dla miłośników klasycznego narciarstwa zjazdowego. Znajdziemy tu niewiele tras biegowych, tereny do freeride’u i jazdy na snowboardzie również są bardzo ograniczone. Jest tu za to 21 tras narciarskich o łącznej długości 50 km oraz 16 wyciągów. W tej okolicy dominują trasy łatwe i średnie, jednak doświadczeni narciarze znajdą kilka tras oznaczonych kolorem czarnym i na pewno nie będą narzekać na nudę. Jedną z bardziej wymagających tras jest dwukilometrowa „Magnolta inferiore”, popularna jest także „Superpanoramica”, czyli malowniczo położona, gwarantująca wspaniałe widoki najdłuższa trasa w tym regionie. Trasy narciarskie rozciągają się między 1200 i 2300 m n.p.m., co gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz umożliwia zjechanie na nartach wprost do miejscowości Aprica, a także stacji kolejki górskiej. Region jest nasłoneczniony, z częstymi opadami śniegu. Poza tym, prawie 80% tras jest dodatkowo naśnieżanych.

MAPKA APRICA (kliknij w nazwę)