Hotel Cristallo Club & Wellness

Włochy

odnowiony hotel usytuowany spokojnie ok. 200 m od centrum Aprica i zaledwie 100 m od wyciągów Baradello, jest to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi.

restauracja z widokiem panoramicznym, bar, sala TV, bilard, pokój zabaw, winda, parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego, wi-fi w cenie, siłownia, garaż 10 euro/tydzień, centrum wellness (za dodatkową opłatą) - sauna, basen, łaźnia turecka, hydromasaż, mini club dla dzieci w j. angielskim i włoskim.

hotel dysponuje 51 pokojami dwuosobowymi rozmieszczonymi na 3 piętrach, pokoje czteroosobowe posiadają łóżko piętrowe, wszystkie pokoje są standardowo wyposażone (TV, telefon), z pełnym węzłem sanitarnym, balkon. Na zapytanie pokoje rodzinne łączone drzwiami.

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje wybór z menu.

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, kolację wigilijną, kolację sylwestrową, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys.40 zł/os., korzystanie z siłowni, wi-fi.

opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os., ewentualnej taksy klimatycznej płatnej na miejscu, korzystania z centrum wellness.

przy dwóch osobach pełnopłatnych dzieci 0-12 lat 50%, powyżej 12 lat - 30%.

do pokoju 1os. 400zł/tydzień, garaż 10 euro/dzień.

zakwaterowanie po godz. 17.00, wykwaterowanie do godz. 10.00.

Aprica

Ośrodek charakteryzuje się nowoczesną zabudową, kilkudziesięcioma kilometrami dobrze nasłonecznionych tras o różnym stopniu trudności oraz świetnymi warunkami pogodowymi. To tylko niektóre atuty przyciągające w te strony miłośników białego szaleństwa. Baza noclegowa znajduje się tuż przy stokach z rewelacyjnie działającymi wyciągami, co zachęca do przyjazdu w to miejsce rodziny z dziećmi i początkujących narciarzy. Kurort jest dosyć kameralnym miejscem z regionalnymi restauracjami i cichymi knajpkami zapewniającymi sympatyczny klimat.

MAPKA APRICA (kliknij w nazwę)