Riwiera Adriatycka/Włochy

Hotel Heron zlokalizowany jest centralnie, 50 m. od morza w znanym nadmorskim kurorcie Lido di Jesolo nad Laguną Wenecką. Jego dogodne położenie umożliwia gościom korzystanie w pełni z uroków plażowania oraz nocnego życia Lido. Ponadto hotel znajduje się 400 m. od parku wodnego Aqualandia oraz stanowi dogodny punkt wypadowy wycieczek do Wenecji, która położona jest w odległości zaledwie 29 km.

Recepcja czynna 24 godziny na dobę, pokój dzienny, sala telewizyjna, sala gier, restauracja, bar, basen odkryty z leżakami i serwisem barowym, ogród, ping-pong, możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów, prywatna hotelowa plaża z leżakami plażowymi oraz parasolami, parking hotelowy, bezpłatny wstęp do dyskoteki "La Caravella" w hotelu Caravelle.

Hotel oferuje swoim gościom komfortowe pokoje jedno- i dwuosobowe z możliwością dostawek oraz z łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną, radio, telefon, minibar, sejf, suszarkę do włosów.

Wyżywienie w formule HB, śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolacja z możliwością wyboru pomiędzy pięcioma pierwszymi oraz drugimi daniami oraz z bufetem przystawek.

Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja), serwis hotelowy (w tym basen, parking, wstęp na plażę hotelową). Obligatoryjne ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

Napoi do obiadokolacji, korzystania z leżaków na basenie (3,5 euro), napoi z minibaru. taksy klimatycznej

Przy dwóch osobach pełnopłatnych dzieci 0-2 lata(patrz dopłaty), dzieci 2-11 lat - 50%, Osoby od 12. r.ż. na dostawce - 20%

Obligatoryjne łóżeczko dziecięce (0-2 lata) - 10 euro dziennie