HOTEL KOFLERHOF

Włochy

hotel usytuowany w miejscowości RASUN DI SOPRA w widokowym i nasłonecznionym miejscu na wysokości 1.080 m u ujścia doliny VALLE D'ANTERSELVA, odnogi VAL PUSTERIA. Najbliższe wyciągi Plan de Corones znajdują się 4 km od hotelu. Do słynnego Brunico - 9 km. od centrum miasteczka 200 m. Skibus znajduje się 50 m od obiektu.

restauracja, sala stube, bar, hall powitalny, taras słoneczny, centrum wellnes - basen, 4 sauny, strefa relaksu, biosauna, łaźnia parowa, siłownia, pokój zabaw dla dzieci.

pokoje rozmieszczone są na 3 piętrach; wygodne, standardowo wyposażone (telefon, TV SAT), z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem), suszarkami do włosów, większość z balkonem z widokiem na Dolomity. Typy pokoi - 2 os. z możliwością dostawki - CLASSIC, SUITE, RODZINNY z możliwością dwóch dostawek.

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane (wybór z 4 daniowego menu, bufet sałatkowy). W godz. 15.00 -17.00 popołudniowy podwieczorek -ciasto, kawa, herbata. Kolacja tematyczna raz w tygodniu.

wyżywienie 2 x dziennie, korzystanie z hotelowego Centrum Wellness, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os, dopłatę do kolacji świątecznej i sylwestrowej.

napoi do obiadokolacji, opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os., taksy klimatycznej

przy dwóch osobach pełnopłatnych dzieci 0-2 lat gratis, na 1 dostawce dzieci od 2-12 lat gratis na 2 dostawce 2-12 lat 50%, 12-18 lat 30%, powyżej 18 lat 15%.

łóżeczko dla dzieci 16 Euro/dzień

zakwaterowanie od godziny 16.00, wykwaterowanie do godziny 10.00.

- hotel obszerny i przestronny
- idealna propozycja dla rodzin i grup znajomych
- basen
- wellness

Kronplatz

Kronplatz (Plan de Corones) to nowoczesna stacja narciarska położona 30 km od autostrady Brenner-Brixen. Region dysponuje 90 km tras narciarskich, w większości średnich i łatwych, na wysokości 835-2275 m n.p.m. 32 wyciągi mają bardzo dużą przepustowość i zapewniają sprawny ruch. Kronplatz posiada najnowocześniejsze metody utrzymania i pielęgnowania pokrywy śnieżnej oraz bardzo dobre zaplecze gastronomiczne, usługowe oraz rekreacyjne. Razem z subregionem Alta Pusteria (27 wyciągów i 50 km tras narciarskich) należy do Val Pusteria, jednego z najbardziej znanych regionów w północnych Dolomitach w Południowym Tyrolu.

Miejscowości najdogodniej położone to Dobbiaco, leżące w sąsiedztwie Kronplatz, Alta Pusteria i Cortiny d’Ampezzo, San Candido, które wraz z 8 wyciągami stanowi bardzo dobre miejsce dla wszystkich narciarzy od początkujących do tych bardziej zaawansowanych. Ponadto warto polecić Braies, z dwoma wyciągami i około 2 km tras, stanowiące raczej cichy i spokojny ośrodek dla początkujących narciarzy czy Sesto, będące najdogodniejszym punktem startowym na Monte Elmo.

Val Pusteria spełni oczekiwania każdego urlopowicza. Wspaniale poczują się tu aktywni poszukiwacze.

SKIPASS KRONPLATZ (kliknij w nazwę)
MAPKA KRONPLATZ (kliknij w nazwę)