Hotel La Laconda

Włochy

Hotel La Locanda usytuowany jest w centrum słynnego ośrodka sportów zimowych Pinzolo. Obiekt oferuje bezpłatny parking oraz przestronne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Stoki narciarskie oddalone są o 800 metrów.
Naprzeciwko budynku zatrzymuje się autobus kursujący do Trydentu i stoków narciarskich. Miasteczko Madonna di Campiglio oddalone jest od hotelu o 14 km.

W wolnej chwili Goście mogą odprężyć się w umeblowanym ogrodzie lub poćwiczyć w dobrze wyposażonej siłowni, która jest czynna do godziny 22.00, bezpłatny parking, wi-fi gratis, przechowywania nart, winda, zwierzęta są akceptowane na życzenie, opłata za zwierzę 50 euro/ sprzątanie końcowe, karty kredytowe są akceptowane.

Pokoje w hotelu La Locanda, których wnętrza zdobią drewniane meble i podłogi wyłożone parkietem, wyposażone są w telewizor, telefon, sejf i obejmują łazienkę z suszarką do włosów.

Śniadanie w tym rodzinnym obiekcie podawane jest w formie urozmaiconego bufetu i składa się z tradycyjnych słodkich produktów oraz wędlin i serów.

7 noclegów, wyżywienie śniadania, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os., taksy klimatycznej do zapłaty na miejscu. Kolacji sylwestrowej składającej się z 6/7 dań (bez napoi) w cenie - dzieci 0-13 lat 30 Euro/os., powyżej 13 lat 60 Euro/os.

przy 2 osobach pełnopłatnych dzieci od 0-6 lat 100%, od 7-14 lat 50 %, powyżej 15 lat 20 %.

łóżeczko dziecięce 10 euro/dzień.

Madonna di Campiglio

Wśród pierwszej dziesiątki włoskich centrów sportów zimowych Madonna di Camiglio plasuje się w czołówce. Zapierające dech w piersiach panoramy Dolomiti di Brenta, z siecią dalekobieżnych tras po obu stronach szerokiej doliny i z turystami, dzięki którym region ten zawdzięcza określenie "światowy". Na terenach wokół Pradalago i Pancugolo wabią klasyczne trasy zjazdowe Tre-Tre oraz cudowny widok na Brenta.

Trasy narciarskie:
- 21 wyciągów: 1 kolejka liniowa, 4 gondole, 13 wyciągów krzesełkowych, 3 wyciągi orczykowe.
- 70 km tras.
- najwyższy szczyt 2500 m n.p.m.
 
Stopień trudności: łatwe 55 km, średnie 36 km, trudne 11 km.

SKIPASS MADONNA DI CAMPIGLIO (kliknij w nazwę)
MAPKA MADONNA DI CAMPIGLIO (kliknij w nazwę)