Hotel La Locanda

Włochy

Hotel La Locanda usytuowany jest w centrum słynnego ośrodka sportów zimowych Pinzolo. Obiekt oferuje bezpłatny parking oraz przestronne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Stoki narciarskie oddalone są o 800 metrów.
Naprzeciwko budynku zatrzymuje się autobus kursujący do Trydentu i stoków narciarskich. Miasteczko Madonna di Campiglio oddalone jest od hotelu o 14 km.

W wolnej chwili Goście mogą odprężyć się w umeblowanym ogrodzie lub poćwiczyć w dobrze wyposażonej siłowni, która jest czynna do godziny 22.00, bezpłatny parking, wi-fi gratis, przechowywania nart, winda, zwierzęta są akceptowane na życzenie, opłata za zwierzę 50 euro/ sprzątanie końcowe, karty kredytowe są akceptowane.

Pokoje w hotelu La Locanda, których wnętrza zdobią drewniane meble i podłogi wyłożone parkietem, wyposażone są w telewizor, telefon, sejf i obejmują łazienkę z suszarką do włosów.

Śniadanie w tym rodzinnym obiekcie podawane jest w formie urozmaiconego bufetu i składa się z tradycyjnych słodkich produktów oraz wędlin i serów.

7 noclegów, wyżywienie śniadania, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os., taksy klimatycznej do zapłaty na miejscu. Kolacji sylwestrowej składającej się z 6/7 dań (bez napoi) w cenie - dzieci 0-13 lat 30 Euro/os., powyżej 13 lat 60 Euro/os.

przy 2 osobach pełnopłatnych dzieci od 0-6 lat 100%, od 7-14 lat 50 %, powyżej 15 lat 20 %.

łóżeczko dziecięce 10 euro/dzień.

Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio to jeden z najpopularniejszych narciarskich kurortów we włoskich Alpach, bardzo lubiany wśród Polaków i doceniany przez mieszkańców pozostałych krajów Europy. Ośrodek położony jest w pobliżu Trentino i Jeziora Garda. Z jednej strony otacza go pasmo Dolomitów – Brenta, z drugiej lodowce - Adamello i Presanelli, dzięki czemu okolica jest wyjątkowo piękna. Madonna di Campiglio to przede wszystkim część potężnej karuzeli narciarskiej Skiarea, która łączy Madonnę z Pinzolo, Folgaridą i Marillevą. W sumie na narciarzy czeka tu ponad 150 km świetnie utrzymanych i naśnieżonych tras narciarskich, w większości umiarkowanie wymagających, a także 61 wyciągów, które w godzinę są w stanie przewieźć nawet 30 tysięcy narciarzy. Jeden z nich to wyciąg gondolowy Pinzolo Campiglio Express, z którego podziwiać można wspaniałą panoramę Dolomitów. W Madonna di Campiglio na turystów czeka też 40 km tras do narciarstwa biegowego oraz liczne snow parki, których łączna powierzchnia to aż 5 tysięcy kilometrów kwadratowych. To jednak nie koniec zalet. Turyści kochają Madonnę za niezwykłą atmosferę narciarskiego kurortu, bogatą ofertę apres-ski oraz duży wybór wysokiej klasy hoteli.

Trasy narciarskie:
- 21 wyciągów: 1 kolejka liniowa, 4 gondole, 13 wyciągów krzesełkowych, 3 wyciągi orczykowe.
- 70 km tras.
- najwyższy szczyt 2500 m n.p.m.
 
Stopień trudności: łatwe 55 km, średnie 36 km, trudne 11 km.

SKIPASS MADONNA DI CAMPIGLIO (kliknij w nazwę)
MAPKA MADONNA DI CAMPIGLIO (kliknij w nazwę)