HOTEL LO STAMBECCO

Włochy

idealne miejsce dla miłośników narciarstwa dzięki położeniu obiektu który usytuowany jest w ośrodku narciarskim Plan Maisona na wys. 2550m, w górskiej scenerii. Lokalizacja obiektu umożliwia dojazd na nartach pod drzwi budynku. Do hotelu można dotrzeć kolejką linową z placu Piazzale Funivie.

restauracja, SPA, siłownia, sala zabaw, czytelnia, animacje dla dzieci i dorosłych.

pokoje w stylu górskim (TV SAT, Telefon) z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje z widokiem na Góry

śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz 3-daniowe obiadokolacje .Napoje do kolacji dodatkowo płatne.

• 5 noclegów
• wyżywienie 2 x dziennie
• ubezpieczenie KL ,NNW i bagaż
• karta klubowa

• taksy klimatycznej płatnej na miejscu 1 euro doba
• ubezpieczenia SKI OC w wys. 40zł
• napoi do obiadokolacji
• łóżeczko dla infanta w wys. 10 Euro/dzień

dzieci do lat 2.99 obligatoryjne łóżeczko 10 Euro/dzień .Dzieci powyżej 3 lat jako 3 i 4 osoba w pokoju -15%

małe zwierzęta 10euro za dobę, kolacja Noworoczna dopłata obowiązkowa 55 euro, kolacja świateczna dopłata obowiązkowa 25 euro.

zameldowanie od 14-16.30, wymeldowanie 8-10. Karta klubowa w cenie pozwala na korzystanie z siłowni, centrum wellness, sali gier a także animacji.

Cervinia

Dolina Aosty (Valle d'Aosta) leży w północno-zachodniej części Włoch na pograniczu Francji i Szwajcarii i jest jednym z najważniejszych międzynarodowych regionów turystycznych. Breuil - Cervinia położona u stóp szczytu Matterhorn należy do największych i najstarszych stacji narciarskich we Włoszech (kompleks powstał w latach międzywojennych). Wysokie położenie gwarantuje doskonałe warunki śniegowe, a wspaniały krajobraz lodowcowy i niezapomniane widoki najwyższych szczytów alpejskich - Mont Blanc, Matterhorn, Monte Rossa- zapierają dech w piersi. Doskonałe ośrodki narciarskie o międzynarodowej sławie, z bogatą infrastrukturą turystyczną, pozwalają zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego turysty. Kolejka linowa na Mały Matterhorn wyjeżdża na 3820 m i jest niewątpliwą atrakcją. Górna stacja kolejki znajduje się na niemal pionowej ścianie. Stamtąd tunelem wewnątrz góry przechodzimy ok. 100 m, gdzie rozpoczyna się wspaniała nartostrada. W tunelu znajduje się również winda, którą możemy wyjechać prawie pod sam szczyt Małego Matterhornu. Region narciarski oferuje trasy o różnym stopniu trudności o łącznej długości ok. 250 km i bardzo dobrze przygotowaną infrastrukturę wyciągów narciarskich o wysokiej przepustowości (kolejki linowe 9 m/s), wychodzących na Plateau Rosa - granicę ze Szwajcarią, połączonych z Valtournenche i Zermatt.
Cervinia to również doskonała baza dla snowbordzistów i narciarzy biegowych. Po nartach można zrelaksować się w licznych knajpkach i restauracjach.

Trasy Cervinia / Valtournenche i Zermatt:
- W sumie 132 trasy zjazdowe
- 57 tras (150 km) w Breuil-Cervinia / Valtournenche 
- 75 tras (350 km) w Zermatt     

Stopień trudności: 58% tras czerwonych, 31% tras niebieskich, 11% tras czarnych

Trasy biegowe
- 3 km w Breuil-Cervinia
- 5 km w Valtournenche

Wyciągi:
- Cervinia/Valtournenche: 2 gondole, 2 kolejki liniowe, 10 krzesełkowych, 5 orczyków, 1 taśma dla dzieci
- najwyższy szczyt 3480 m
- Zermatt: 10 kolejek liniowych, 1 kolejka tunelowa, 5 gondoli, 8 wyciągów krzesełkowych, 9 orczyków.

MAPKA CERVINIA (kliknij w nazwę)