Hotel Sant Anton

Bormio i Livigno wraz z innymi znanymi ośrodkami narciarskimi, taki jak Isolaccia i Santa Caterina należą do słynnego włoskiego regionu narciarskiego Alta Valtellina. Bormio jest jedną z najbardziej renomowanych włoskich stacji narciarskich. Samo Bormio to ponad 50 km tras i 16 wyciągów. Stacja oferuje trudniejsze trasy dla wymagających narciarzy, ale także początkujący znajdą dla siebie propozycje. Popołudniami warto wybrać się na zakupy lub spacer po pięknej starówce. Dużą atrakcją są źródła termalne z czasów rzymskich, zapewniające relaks po wysiłku narciarskim. W centrum miasteczka znajduje się także nowoczesny kompleks basenów termalnych. Dużą atrakcją są źródła termalne z czasów rzymskich, zapewniające relaks po wysiłku narciarskim. W centrum miasteczka znajduje się także nowoczesny kompleks basenów termalnych. Trasy łatwe - 28%, trudne- 68%, bardzo trudne 4% , 1 snowpark, trasa nocna- 4 km. Najdłuższy zjazd jest z Cima Bianca do Bormio, ponad 8 km, różnica poziomów 1780 m.

hotel położony naprzeciwko nowoczesnego kompleksu termalnego, 300 m od historycznego centrum Bormio z barami, restauracjami, sklepami. Hotel oferuje bezpłatny transfer do wyciągów w Bormio oraz do centrum miasteczka. Przystanek skibusa 50 m.

drink bar, restauracja (dania kuchni lokalnej, włoskiej i międzynarodowej), bogate centrum odnowy biologicznej - basen do hyroterapii Kneippa i wannę z hydromasażem, sauna fińska, strefa relaksu, przechowalnia sprzętu narciarskiego, garaż, bezpłatny parking, wi-fi gratis.

hotel posiada 53 pokoje typu Superior, Classic, Family przestronne i komfortowo wyposażone - TV SAT, sejf, telefon, minibar, z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem, suszarka do włosów). Wi-fi dostępne w pokojach. Większość pokoi posiada widok na góry.

śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje wybór z menu.

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

napoi do obiadokolacji, opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os. Taksy klimatycznej w wys. ok. 1,80 Euro/os./dzień (dzieci do 12 roku życia nie płacą taksy). Korzystania ze strefy wellness.

przy dwóch osobach pełnopłatnych na 3 łóżku (dostawce) dzieci 0 - 8 lat gratis, powyżej 8 lat - 30%, na 4 łóżku (dostawce) dzieci 0 - 8 lat - 50 %, powyżej 8 lat - 30 %.

6 dniowy 4 Doliny od 134,50 euro/os.; 6 dniowy Alta Valtellina od 151 euro/os. obejmuje trasy - Livigno, Bormio, Cima Piazzi Happy Mountain, Oga/S.Colombano, S. Caterina Valfurva.

Bormio

Bormio to bardzo lubiany ośrodek, odwiedzany chętnie przez narciarzy z różnych krajów Europy. Swoją popularność zawdzięcza wyjątkowemu położeniu w pobliżu włosko-austriacko-szwajcarskiej granicy, bardzo zróżnicowanej ofercie tras narciarskich, a także dużemu wyborowi rozrywek apres-ski.
Prawie 70% tras w tej okolicy ma średni stopień trudności, sporo jest też szlaków łatwych. Jednak zaawansowani narciarze także znajdą tu kilka stoków dla siebie, wśród nich aż czterokilometrowy „Stelvio”. Sezon w Bormio zaczyna się w pierwszych dniach grudnia i trwa do końca kwietnia. 18 dostępnych tras ma w sumie aż 50 km długości, najdłuższa z nich liczy 7 km. Wybrane stoki oświetlane są także w nocy, umożliwiając jazdę przez całą dobę. Łącznie na narciarzy czeka tu 15 wyciągów, których przepustowość to nawet 14 tysięcy osób na godzinę. W Bormio jest też bogata baza noclegów, położonych zarówno w centrum miasteczka, jak i w wyższych partiach gór. Turyści doceniają tę okolicę za bogatą ofertę rozrywek, zarówno dla dorosłych, jak i dla rodzin z dziećmi oraz stosunkowo atrakcyjne ceny.


Trasy Alta Valtellina:
- Ponad 170 km tras narciarskich,
- 2 snowparki
- 62 wyciągi narciarskie: 1 kolejka liniowa, 6 gondoli, 25 wyciągów krzesełkowych, 30 wyciągów orczykowych, 2 taśmy

Najdłuższy zjazd: zjazd z Cima Bianca do Bormio, ponad 8 km długości, różnica poziomów 1780 m

MAPKA BORMIO (kliknij w nazwę)