Hotel Sant Anton

Bormio i Livigno wraz z innymi znanymi ośrodkami narciarskimi, taki jak Isolaccia i Santa Caterina należą do słynnego włoskiego regionu narciarskiego Alta Valtellina. Bormio, jedna z najbardziej renomowanych włoskich stacji narciarskich. Samo Bormio to ponad 50 km tras i 16 wyciągów. Stok "Stelvio", o długości ponad 4 km, jest uważany za idealny dla męskich zawodów jazdy na nartach, dlatego każdego roku między Bożym Narodzeniem i Sylwestrem rozgrywany jest tu konkurs w narciarstwie zjazdowym. Stacja oferuje trudniejsze trasy dla wymagających narciarzy, ale także dla początkujących znajdą się tutaj propozycje. Popołudniami warto wybrać się na zakupy lub spacer po pięknej starówce. Dużą atrakcją są źródła termalne z czasów rzymskich zapewniające relaks po jeździe na nartach. Trasy łatwe - 28%, trudne- 68%, bardzo trudne 4% , 1 snowpark, trasa nocna- 4 km. Najdłuższy zjazd jest z Cima Bianca do Bormio, ponad 8 km, różnica poziomów 1780 m.

hotel położony naprzeciwko kompleksu termalnego, 300 m od historycznego centrum Bormio z barami, restauracjami, sklepami. Hotel oferuje bezpłatny transfer do wyciągów w Bormio oraz do centrum miasteczka. Przystanek skibusa 50 m.

drink bar, restauracja (dania kuchni lokalnej, włoskiej i międzynarodowej), bogate centrum odnowy biologicznej - basen do hyroterapii Kneippa i wannę z hydromasażem, sauna fińska, strefa relaksu, przechowalnia sprzętu narciarskiego, garaż, bezpłatny parking, wi-fi gratis.

hotel posiada 53 pokoje typu Superior, Classic, Family przestronne i komfortowo wyposażone - TV SAT, sejf, telefon, minibar, z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem, suszarka do włosów). Wi-fi dostępne w pokojach. Większość pokoi posiada widok na góry.

śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje wybór z menu.

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

napoi do obiadokolacji, opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os. Taksy klimatycznej w wys. ok. 1,80 Euro/os./dzień (dzieci do 12 roku życia nie płacą taksy). Korzystania ze strefy wellness.

przy dwóch osobach pełnopłatnych na 3 łóżku (dostawce) dzieci 0 - 8 lat gratis, powyżej 8 lat - 30%, na 4 łóżku (dostawce) dzieci 0 - 8 lat - 50 %, powyżej 8 lat - 30 %.

6 dniowy 4 Doliny od 134,50 euro/os.; 6 dniowy Alta Valtellina od 151 euro/os. obejmuje trasy - Livigno, Bormio, Cima Piazzi Happy Mountain, Oga/S.Colombano, S. Caterina Valfurva.

Bormio

Bormio i Livigno wraz z innymi znanymi ośrodkami narciarskimi: Isolaccia i Santa Caterina należą do słynnego włoskiego regionu narciarskiego Alta Valtellina. Bormio, jedna z najbardziej renomowanych we Włoszech stacji narciarskich, to miejscowość słynąca z Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim rozgrywanych w latach 1985 i 2005. Poza tym każdego roku między Bożym Narodzeniem i Sylwestrem rozgrywany jest tu konkurs w narciarstwie zjazdowym na trasie "Stelvio". Teren ten przyciąga amatorów i zawodowych narciarzy, na wszystkich czekają tu trasy narciarskie o różnym stopniu trudności. Popołudniami warto wybrać się na zakupy lub spacer po pięknej starówce. Dużą atrakcją są źródła termalne z czasów rzymskich zapewniające relaks po jeździe na nartach.

Trasy Alta Valtellina:
- Ponad 170 km tras narciarskich,
- 2 snowparki
- 62 wyciągi narciarskie: 1 kolejka liniowa, 6 gondoli, 25 wyciągów krzesełkowych, 30 wyciągów orczykowych, 2 taśmy

Najdłuższy zjazd: zjazd z Cima Bianca do Bormio, ponad 8 km długości, różnica poziomów 1780 m

MAPKA BORMIO (kliknij w nazwę)