Hotel Valgranda FREESKI

Ski Civetta to 24 nowoczesne wyciągi narciarskie i ponad 80 km różnorodnych i świetnie przygotowanych tras narciarskich, na terenie trzech połączonych ze sobą terenów - Alleghe, Selva di Cadore oraz Val di Zoldo. To największy obszar narciarski w regionie Venetto. Jest częścią składową Dolomiti Superski. Większość stoków rozciąga się na wysokości powyżej 1500 m, co sprawia, że naturalna warstwa śniegu utrzymuje się tutaj dość długo. Ponadto wszystkie stoki są sztucznie naśnieżane. Resort wybierany jest nie tylko ze względu na dobre warunki narciarskie i bogate zaplecze. Także walory przyrodnicze oraz zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy, sprawiają, że goście chcą tu wracać co sezon. Na terenie ośrodka działa w sumie 10 wyciągów krzesełkowych, 10 orczykowych i 3 gondolowe. Trasy łatwe -38 %, trasy średnio-trudne -44 km,trudne-8%.

elegancki hotel usytuowany w centrum miejscowości ZOLDO ALTO, w regionie CIVETTA. Odległość do wyciągów narciarskich ok. 350 m. Idealne położenie hotelu gwarantuje swoim gościom niezapomniane wspomnienia w otoczeniu naturalnego środowiska.

basen, siłownia, sauna, sauna parowa, masaże, solarium, jacuzzi; sala konferencyjna, szkoła narciarska, baby club, przechowalnia sprzętu narciarskiego, taras, parking prywatny

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane (wybór z menu).

• 6/7 noclegów
• wyżywienie 2 x dziennie
• ubezpieczenie KL ,NNW i bagaż
• 5/6 dniowy skipass
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ( 10 zł/os.)

• taksy klimatycznej płatnej na miejscu
• opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40zł/os.
• napoi do obiadokolacji

przy 2 osobach pełnopłatnych dzieci 0 do 1,9 lat - gratis, od 2 do 7,99 lat -50%, od 8 do 11,99 lat -30%, od 12 do 15.99 lat -10%. Zniżki dotyczą samego zakwaterowania w hotelu, bez skipassu.

zameldowanie od 16.00 wymeldowanie do 10.00

Civetta

Civetta usytuowana jest w sercu Dolomitów w regionie Veneto. Składa się z trzech dolin: Cordévole, której główną miejscowością jest Alleghe, Val Fiorentina z centrum w Selva di Cadore i Val di Zoldo z miejscowościami Zoldo Alto i Palafevera. Cały region obejmuje ok. 80 km dobrze naśnieżonych i utrzymanych tras narciarskich łączących szczyty Ski Civetta. Civetta to region pełen atrakcji ale jeśli ktoś chce zobaczyć więcej niż ośnieżone szczyty Civetty i Monte Pelmo, może pojechać na pobliską Marmoladę, do Arabby a nawet do Cortiny d’Ampezzo lub Alta Badii. Civetta oferuje także jedyny w swoim rodzaju narciarski szlak I wojny światowej, łączący wiele tras i wyciągów, biegnący przez Malga Ciapela i schronisko Fedare.

Wyciągi narciarskie:
- 2 kolejki gondolowe, 7 wyciągów krzesełkowych, 19 wyciągów orczykowych
- najwyższe szczyty: Monte Civetta (3220 m) i Monte Pelmo (3168 m)

 

SKIPASS CIVETTA (kliknij w nazwę)
MAPKA CIVETTA (kliknij w nazwę)