Włochy/Riwiera Adriatycka/Bibione

Wioska turystyczna składająca się z szeregowych apartamentów w spokojnym zielonym miejscu, ok. 900 m od plaży, z prywatnymi ogrodami, rezerwowanymi miejscami parkingowymi i obszernym basenem z brodzikiem dla dzieci.

TYP C-8, TRZYPOKOJOWY dwupoziomowy apartament dla maks. 5-8 osób - PARTER - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem jednoosobowym i dwuosobowym, mała kuchnia, łazienka z prysznicem, taras z wstępem do basenu. I PIĘTRO - 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim, 1 sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, poddasz z łóżkiem pojedynczym, łazienka z prysznicem. Klimatyzacja.
TYP C18, TRZYPOKOJOWY dwupoziomowy apartament dla maks. 5-8 osób - PARTER - pokój dzienny z rozkładanym tapczanem jednoosobowym i dwuosobowym, mała kuchnia, łazienka z prysznicem, taras z wstępem do basenu. I PIĘTRO - 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim, 1 sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, poddasz z łóżkiem pojedynczym, łazienka z prysznicem, pralka. Klimatyzacja

we własnym zakresie.

7/14 noclegów, zużycie prądu, wody, gazu, sprzątanie końcowe (aneks kuchenny po stronie Klienta, w przypadku braku porządku pobierana będzie opłata z kaucji w wys. 40 euro/apart.), serwis plażowy od połowy maja do września, parking. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys. 100 euro/apart., pościeli i ręczników. Taksy klimatycznej w wys. 0,6 Euro/os./dzień.

pościel 7,80 euro/os., ręczniki 6,80 euro/os., łóżeczko dziecięce do 3 lat (bez pościeli) 2 euro/dzień.

zakwaterowanie od godziny 17.00, wykwaterowanie do godziny 09.00. Odbiór kluczy w biurze w Bibione od 17.00-20.00.