O nas

Biuro Podróży VOLARE TRAVEL powstało w 2004r. jako organizator sportów zimowych i specjalista od kierunku narty we Włoszech. W dalszym ciągu jest to dominująca specjalizacja biura, która poszerzyła się także o narty w Austrii. Oferta letnia VOLARE to apartamenty nad Adriatykiem, wille w Toskanii, hotele we Włoszech i w Chorwacji. W ostatnich latach VOLARE rozwinęło działalność o dodatkowe segmenty rynku w zakresie obsługi firm i wyjazdów incentive. Firma organizuje różnorodne eventy po całej Europie, w Ameryce Środkowej (Meksyk) czy Azji (Tajlandia). VOLARE posiada także bogate doświadczenie w obsłudze klienta PREMIUM, który wymaga najwyższych standardów obsługi i doskonałej jakości oferty. Od wielu lat prowadzimy także sprzedaż agencyjną, działając jako profesjonalny portal internetowy skupiający oferty najlepszych organizatorów. W ten sposób nasza oferta jest kompleksowa na wszystkie kierunki. Siedziba firmy mieści się w eleganckim budynku mieszkalno- biurowym Villa Verona na ul. Bronowickiej 19 na drugim piętrze. Klientów zainteresowanych bezpośrednim otrzymaniem oferty zapraszamy do biura. Przed budynkiem znajduje się wygodny parking.

W zakresie oferty zimowej od lat należymy do czołówki polskich organizatorów. Doskonale znamy najlepsze regiony narciarskie Włoch ( m.in. Val di Sole, Madonna di Campiglio, Val di Fassa, Val di Fiemme, Livigno ) i Austrii (m.in. Zell am See, Kaprun, Dolina Zillertal, Hintertux). W ofercie mamy dobrze położone i wyposażone apartamenty dla narciarzy atakże liczne hotele o dobrym standardzie i w atrakcyjnych cenach. Organizujemy wyjazdy narciarskie dla klientów indywidulanych, dla grup zorganizowanych, kompleksowe incentive oparciu o dojazd własny, autokar czy z możliwością przelotu. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, prowadzimy zawody narciarskie, zjazdy poza trasami, wyjazdy na heliski i szereg innych atrakcji. Każdy wyjazd przygotowany jest profesjonalnie, z dbałością o szczegóły aby zapewnić Klientom maksimum komfortu i optymalny standard usługi w możliwie najlepszej cenie.

Dlaczego Volare ?

 • Kompleksowa oferta
 • Rozpoznanie potrzeb Klienta
 • Błyskawiczny serwis - reakcja w 24 h
 • Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku
 • Konkurencyjność i profesjonalizm
 • Najwyższa jakość usług i najlepsza obsługa
 • Optymizm, entuzjazm
 • Rezerwacja on-line 24 h

Pełną ofertę Grupy Volare znajdziesz na naszych serwisach internetowych:

 • www.volare.pl / zima / lato – kompleksowa oferta wypoczynku skierowana do Klienta indywidualnego
 • www.volaremice.pl - oferta profesjonalnych wyjazdów incentive dla firm i grup zorganizowanych
 • www.volarepremium.pl - oferta wyjazdów luksusowych dla najbardziej wymagających Klientów.

Posiadamy zezwolenie nr Z/30/2005 na prowadzenie działalności turystycznej, wydane przez Marszałka Województwa Małopolskiego. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki. Zgodnie z Ustawą o usługach turystycznych z dn.29.08.1997 r. posiadamy gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez AXA TUiR S.A. Szczegóły w zakładce Dokumenty.